Prečo náš obchod?

Sme radi, že ste navštívili náš internetový obchod so značkovými hodinkami a v stručnosti by sme sa Vám radi predstavili a vyzdvihli niekoľko bodov prečo si kúpiť hodinky práve u nás.

Výborná cena – Prvá a veľmi dôležitá vec je cena hodiniek. Pravidelne kontrolujeme a porovnávame naše ceny s cenami našej konkurencie a následne cenu upravíme tak, aby bola čo najnižšia a pre koncového zákazníka najvýhodnejšia. Ak nakúpite u nás, ušetríte veľakrát desiatky eur oproti iným internetovým obchodom s hodinkami a pri drahších modeloch hodiniek to môže byť aj viac ako 100 euro.

Široký výber – V našom obchode nájdete viac ako dvetisíc hodiniek rôznych značiek ako Tissot, Swatch, Storm, Fossil, Certina, Guess a iné. Neustále rozširujeme naše portfólio a pridávame nové modely hodiniek a nové značky kvalitných výrobcov. Ak u nás nenájdete model hodiniek, ktorý hľadáte, skúste nás kontaktovať a my zistíme u našich dodávateľov, čo s tým vieme spraviť.

Značkové a kvalitné hodinky – Náš tovar odoberáme priamo od výrobcov hodiniek, alebo od zahraničných autorizovaných predajcov vo Švajčiarsku a v USA. Všetky hodinky v našej ponuke sú 100% originály. Všetky hodinky sú značkové a dostanete k ním všetko čo by ste k hodinkám dostali aj v klenotníctve (brožúrky, škatuľku, návod v slovenskom jazyku, prípadne iné darčekové predmety). Na všetky hodinky sa vzťahuje dvojročná záruka a v prípade akýchkoľvek problémov s hodinkami Vám radi poradíme a pomôžeme s reklamáciou, alebo s prípadným pozáručným servisom.

Doživotná záruka pôvodu – Ako jeden z mála internetových obchodov vám ponúkame doživotnú záruku na pôvod a originalitu hodiniek. Ak si necháte skontrolovať hodinky hodinárom, prípadne pri výmene baterky hodinár, alebo autorizovaný servis zistí a preukáže, že hodinky, ktoré ste kúpili u nás nie sú originály, vrátime Vám plnú cenu hodiniek. Natoľko sme si istý pôvodom a originálnosťou nášho tovaru, že záruka je doživotná a za hodinky, v prípade dokázania, že sa nejedná o originál, vám vrátime plnú sumu do 5 dní.

Starostlivosť o zákazníka – Na našom internetovom obchode stále platí pravidlo náš zákazník náš pán a preto sa o vás budeme snažiť postarať čo najlepšie. Tovar zasielame kuriérskou službou, aby bol čo najskôr u vás, akékoľvek otázky môžete položiť naším predajcom cez telefón, email, alebo odoslať správu pomocou kontaktného formulára. Radi vám poradíme, pomôžeme s výberom, ak nájdete lepšiu cenu v inom obchode, spravíme lepšiu ponuku, pretože chceme, aby ste mali z nákupu u nás ten najlepší možný pocit.

Doprava – Pri každej objednávke Vám poskytujeme nadštandardné služby kuriérskej spoločnosti DPD za zvýhodnenú cenu 5€, Vaše hodinky doručíme priamo k Vám domov. Bližšie informácie o doprave nájdete v sekcii doprava tovaru.

Záručný a pozáručný servis – Všetky nami predávané hodinky sú samozrejme v dvojročnej zákonnej záručnej lehote. Ak máte akýkoľvek problém s hodinkami, ktorý spadá do záruky, stačí vyplniť reklamačný formulár na našom internetovom obchode, prípadne nám zavolať, odoslať Vaše poškodené hodinky a my ich odošleme výrobcovi na reklamáciu. V prípade, že Vám už skončila záruka a potrebujete vyhľadať servis, zavolajte nám a my vám radi poradíme, kde nájdete najbližšie servisné miesto pre vaše hodinky.