Doprava tovaru

Pre pohodlnú dopravu hodiniek až k Vám domov, prípadne na inú Vami definovanú adresu, využívame nadštandardné kuriérske služby prepravnej spoločnosti DPD. O doručení balíka prostredníctvom služby DPD Home budete informovaný deň vopred notifikačným e-mailom alebo SMS, ktorá zahŕňa i výšku dobierky a možnosť zmeniť deň či adresu doručenia. V deň príchodu kuriéra budete prostredníctvom SMS informovaný o predpokladanom čase doručenia Vašej objednávky.
DPD tiež ako jediná kuriérska spoločnosť na Slovensku poskytuje možnosť platby kreditnou kartou, čo určite oceníte najmä pri vyššej cenovej hladine Vami objednaných hodiniek. Každý kuriér DPD je vybavený platobným terminálom, je teda iba na Vás, či uprednostníte platbu kartou alebo dobierkou v hotovosti.
Pri doručovaní každého balíka sa kuriér DPD pokúsi o jeho doručenie trikrát. Po prvom neúspešnom pokuse o doručenie Vám kuriér zanechá informáciu o doručení s číslom balíka a termínom ďalšieho pokusu o doručenie. Ak Vám oznámený termín nevyhovuje, môžete ho jednoducho zmeniť v zákazníckom portáli DPD na stránke www.presmeruj.mojbalik.sk
Cena dopravy kuriérom činí 5€, pri objednávkach nad 200€ máte dopravu zadarmo!