Doprava tovaru

SLOVENSKÁ POŠTA: Pokiaľ si vyberiete spôsob doručenia Slovenskou poštou, tak s najvyššou pravdepodobnosťou na ďalší pracovný deň po našom vyexpedovaní, bude zásielka doručovaná na Vami požadovanej adrese Expres kuriérom Slovenskej pošty. Pokiaľ Vás kuriér nezastihne na danej adrese, tak zásielku uloží na príslušnej pošte patriacej adrese uvedenej na zásielke, kde si ju môžte počas najbližších 18 kalendárnych dní vyzdvihnúť.
Slovenská pošta Vás bude informovať prostredníctvom e-mailu a SMS správy o podaní, doručovaní, ako aj o následnom uložení na miestne príslušnej pošte.

 

KURIÉR GLS: Pokiaľ si vyberiete spôsob doručenie Kuriérom GLS, tak s najvyššou pravdepodobnosťou Vám zásielka bude doručovaná na požadovanú adresu na ďalší pracovný deň po našom vyexpedovaní. Kuriérska spoločnosť Vás informuje SMS správou v deň doručovania, a bezprostredne pred samotným doručovaním Vás bude telefonicky kontaktovať samotný kuriér. Pokiaľ Vám v daný deň nebude vyhovovať miesto, prípadne čas doručenia je možné sa dohodnúť s kuriérom (t.č. na neho budete mať v SMS správe od kuriérskej spoločnosti) na inom mieste prípadne čase, alebo presunúť doručovanie na ďalší deň.